"Кажу собі: я - класний керівник!
І намагаюсь справді бути класним.
І зустрічаю учнів я своїх,
"Кажу собі: я - класний керівник!
Презентація до Дня рідної мови
Бесіда з учнями групи на тему "Як не піддатися булінгу"
Більшість з нас стикається з булінгом у певні моменти свого життя, наприклад з булінгом в школі або булінгом на роботі. І хоча багато хто вважає, що знущання трапляються тільки в дитинстві, на жаль, вони не завжди припиняються, коли ви стаєте дорослими. Це може бути страхітливий начальник або колега, хлопець, який контролює, настирливий сусід, член сім'ї або інша людина, яка вступає з вами в образливі відносини. Про це та інше була бесіда з учнями на виховній годині.
9 листопада 2022 р. - День української писемності та мови
«Єдиний скарб у тебе – рідна мова»
До Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця провела з учнями бесіду «Єдиний скарб у тебе – рідна мова». В ході бесіди учні ділилися цікавими фактами про українську мову, розгадували ребуси, виконували цікаві вправи. Особливо учням сподобалася вікторина, де вони показали свої знання, ерудицію та кмітливість.
Вкотре всі переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в світі, говорити українською – це престижно і модно, мова – має значення.
21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру!
01.09.2022 р.
1 вересня проведена виховна година на тему: "Україна починається з тебе". Урок був присвячений нашій Батьківщині, на якому учні знайомились зі сторітелінгом Незалежної України. Говорили про цікаві факти , події та досягнення України, якими можна пишатись.
Виховна година проходила у вигляді круглого столу з інтерактивними вправами та переглядом відео та презентації .
"Україна починається з тебе" ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Виховна година на тему "Що для мене є свобода?"
Свобода. Незалежність. Воля… Бажаний стан, омріяні відчуття. Вперше дитина хоче бути незалежною, коли відпускає руку дорослого і урочисто проголошує: Я сам. Потім формується потреба мати власну точку зору, ще пізніше фінансову незалежність. Так відбувається становлення особистості. Держава теж живий організм, який проходить аналогічні стадії розвитку. Стати свободним – це розуміти свободу. А потім діяти. Свобода – це здатність людини чинити у відповідності до власних бажань, інтересів, цілей на основі знання про об’єктивну дійсність. Свобода – це можливість вибору варіантів подій.
Відсутність вибору дорівнює відсутності свободи.
Учні в ході бесіди ділились своїми думками про те, що для них є свобода
01.09.2021 р.
Новий навчальний рік розпочався виховною годиною на тему "30 років незалежності України"
Цього року Україна святкує 30 років незалежності! Але небагато учнів знають, що таке Україна і що вона дає всьому світові.
Мета уроку полягала в тому, щоб на прикладі конкретних історичних подій та через досягнення окремих представників української нації показати велич і самобутність нашої країни, її багатющий потенціал. поглибити знання учнів про Україну, виховувати любов до рідного краю, дбайливе ставлення до Батьківщини.
Кожна подія – це важливий урок, який отримала Україна та її громадяни. І не менш значимим для побудови сучасної європейської держави є обговорення разом із здобувачами освіти цих важливих уроків.
Участь у благодійній акції «Монетки дітям»
Учні групи № 16 долучилися до доброї справи – благодійної акції «Монетки дітям», яка тривала з 1 по 30 вересня 2021 року. Це простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Адже коли діти допомагають дітям – це безцінно!
Зібрані монети переказані на рахунок фонду «Таблеточки» в Ощадбанку м.Ужгород
Участь у тренінгу
В рамках проєкту «Підвищення обізнаності молоді Закарпатської області щодо безпечної міграціі та працевлаштування», що впроваджується Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста” за підтримки IOM Ukraine та фінансування USAID Ukraine – USAID Україна, 16-17 вересня 2021 року, в місті Ужгороді, відбувся тренінг для тренерів. Програма тренінгу була спрямована на підвищення рівня поінформованості щодо безпечної міграції, попередження торгівлі людьми серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з високими ризиками до потрапляння в ситуації експлуатації.
До роботи тренінгу долучилися також чениці групи № 16 Арбатова Анна та Меликсетян Есфирь.
На початку тренінгу з вітальним словом до учасників звернулася координатор проекту від Міжнародної організації з міграції в Україні Анна Чернявська.
Протягом тренінгу учні та студенти отримали багато нової інформації з питань безпечної міграції та працевлаштування, протидії торгівлі людьми. Зокрема учасники ознайомились з визначенням торгівлі людьми, її масштабами та тенденціями у 2021році; пройшли онлайн-квест з безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу? Перевір свої сили»; навчились відрізняти міфи від фактів; здійснили керований перегляд анімаційного мультфільму «Що таке торгівля людьми?» та анімаційних відео історій постраждалих «Навіть ти»; напрацювали під час роботи в малих групах правила безпечної міграції та працевлаштування; розробили план подальших превентивних заходів в своїх навчальних закладах.
Також майбутніх тренерів ознайомили з новою розробкою МОМ для промо квесту у соц мережах – тематичними телеграм стікерами.
Учасники тренінгу отримали сертифікати
20 листопада – Всесвітній день прав дитини
Немає коментарів:
Дописати коментар