Я - класний керівник


"Кажу собі: я - класний керівник! 
І намагаюсь справді бути класним. 
І зустрічаю учнів я своїх, 

                                                       Щоб кожен день їх видався прекрасним!


 01.09.2022 р.

1 вересня проведена виховна година на тему: "Україна починається з тебе". Урок був присвячений нашій Батьківщині, на якому учні знайомились зі сторітелінгом  Незалежної України. Говорили про цікаві факти , події  та досягнення України, якими можна пишатись.

Виховна година проходила у вигляді круглого столу з інтерактивними вправами та переглядом відео та презентації .      

"Україна починається з тебе"    ПРЕЗЕНТАЦІЯ

01.09.2021 р. 

Новий навчальний рік розпочався виховною годиною на тему "30 років незалежності України"

Цього року Україна святкує 30 років незалежності! Але небагато учнів  знають, що таке Україна і що вона дає всьому світові.

Мета  уроку полягала  в тому, щоб на прикладі конкретних історичних подій та через досягнення окремих представників української нації показати велич і самобутність нашої країни, її багатющий потенціал. поглибити знання учнів про Україну, виховувати любов до рідного краю, дбайливе ставлення до Батьківщини.

 Кожна подія – це важливий урок, який отримала Україна та її громадяни. І не менш значимим для побудови сучасної європейської держави є обговорення разом із здобувачами освіти цих важливих уроків.

Участь у  благодійній акції «Монетки дітям»

 Учні групи № 16 долучилися до доброї справи – благодійної акції «Монетки дітям», яка  тривала  з 1 по 30 вересня 2021 року. Це  простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Адже коли діти допомагають дітям –  це безцінно!

Зібрані монети переказані на рахунок фонду «Таблеточки»  в Ощадбанку м.УжгородУчасть у тренінгу

В рамках проєкту «Підвищення обізнаності молоді Закарпатської області щодо безпечної міграціі та працевлаштування», що впроваджується Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста” за підтримки IOM Ukraine та фінансування USAID Ukraine – USAID Україна, 16-17 вересня 2021 року, в місті Ужгороді, відбувся тренінг для тренерів. Програма тренінгу була спрямована на підвищення рівня поінформованості щодо безпечної міграції, попередження торгівлі людьми серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з високими ризиками до потрапляння в ситуації експлуатації.
До роботи тренінгу долучилися також чениці групи № 16   Арбатова Анна та Меликсетян Есфирь.
На початку тренінгу з вітальним словом до учасників звернулася координатор проекту від Міжнародної організації з міграції в Україні Анна Чернявська.
Протягом тренінгу учні та студенти отримали багато нової інформації з питань безпечної міграції та працевлаштування, протидії торгівлі людьми. Зокрема учасники ознайомились з визначенням торгівлі людьми, її масштабами та тенденціями у 2021році; пройшли онлайн-квест з безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу? Перевір свої сили»; навчились відрізняти міфи від фактів; здійснили керований перегляд анімаційного мультфільму «Що таке торгівля людьми?» та анімаційних відео історій постраждалих «Навіть ти»; напрацювали під час роботи в малих групах правила безпечної міграції та працевлаштування; розробили план подальших превентивних заходів в своїх навчальних закладах.
Також майбутніх тренерів ознайомили з новою розробкою МОМ для промо квесту у соц мережах – тематичними телеграм стікерами.
Учасники тренінгу отримали сертифікатиВиховні години.

Тема: Я і мій характер
Мета: допомогти учням вчитись пізнавати свій внутрішній світ і світ ближнього; формувати адекватну самооцінку, виховувати самоповагу і повагу до інших; розвивати свою особистість; виховувати психологічно освічених людей, які вміють вивчати себе.

    10.11.2016 р.
    Виховна година на тему :  " Мова – наш скарб"
    (До Дня  української писемності та мови)

   Мета: формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати        ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство  української мови;       пробудити почуття національної гідності; виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його     традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.       
   Форма проведення: усний журнал.
   Наочність: картки із висловами про мову; епіграф на дошці.

Найбільше і найдорожче добро кожного народу - це його мова,
та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає
І своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування.
Панас Мирний
Виховна година на тему: "Моя сім’я - моя фортеця"
Виховна година пройшла під таким епіграфом:
Шануй батька свого і матір свою,
щоб добре було тобі та щоб довголітнім ти був на Землі"
Біблія
На  виховній годині учні будували будинок своєї мрії

Також була організована невелика виставка вишитих робіт на тему "Золоті руки моєї мами, бабусі"
Виховна година на тему: "Знаємо свої права - виконуємо свої обов’язки"

20 листопада –   Всесвітній день прав дитини
Немає коментарів:

Дописати коментар