Результатом освіченості людини є її здатність продовжувати навчатися.
Джон Дьюї
З 25 вересня по 5 жовтня 2024 року проходила курси при національній академії педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», тема випускної роботи "Впровадження інтерактивних методів навчання в освітній процес як основа формування професійної компетентності здобувачів освіти"
17 жовтня 2024 року брала участь у Національному тесті з медіаграмотності на платформі "Фільтр". Тест складався з 25 питань і % тематичних блоків з питань медіаграмотності. Посилання для тесту - https://filter.mcsc.gov.ua/start/.
25 березня 2024 року пройшла курс "Безпека в закладі освіти. Навчання педагогів алгоритмам реагування на мінну небезпеку та повітряну тривогу"
Психологічна стійкість педагога. Особистісне зростання.
Оновлення та нововведення платформи ЄАС
Конференція «Компетентнісний підхід до навчання. Обмін досвідом.»
Експериментальний метод у навчанні фізики: створення проблемних ситуацій
та розвиток творчих здібностей
Формувальне оцінювання учнів: інструменти ClassDojo
З 27 березня по 2 квітня 2023 року пройшла поглиблений рівень курсу (15 год) в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”
Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.
З 1 по 6 березня 2023 року проходила дистанційний курс із підвищення кваліфікації педагогічних працівників за темою "Методи та цифрові інструменти формувального оцінювання", розроблений Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
7 березня 2023 року пройшла успішно онлайн-курс «Дивись під ноги Дивись, куди ідеш!» розроблений у межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», які реалізує Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DariChurch Aid
13.02.2023 р Курс Медіаграмотність: як не піддаватись маніпуляціям?
Уміти відрізнити правду від брехні в нинішньому світі – навичка вкрай необхідна, адже ми живемо в часи справжнісінької навали різноманітної інформації. Вона сиплеться на нас практично з усіх шпарин. А в час війни медіаграмотність необхідна – без жодних перебільшень – для захисту свого життя.
![]() |
Медіаграмотність: як не піддаватись маніпуляціям? |
Протягом січня 2023 року проходила курси EU4 Skills Кращі навички для сучасної України
![]() |
Сприяння підвищенню добробуту та соціального захисту родини |
![]() |
Всеукраїнська науково-практична конференція «Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту». |
Участь у ІІ Міжнародній науково-практичної Інтернет-конференції «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення», яка відбулася 25-26 серпня 2022 року
Організаторами конференції є: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Навчально-науковий інститут неперервної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Природничо-гуманітарний університет імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща), Всеукраїнський центр здоров’я населення «Спорт для всіх», Громадська організація «UkraineActive», Громадська організація «Рух Олександра Педана «Junior». Конференція мала такі напрямки:
Впровадження інноваційних освітніх проєктів з метою забезпечення якості освітнього процес
Виховання особистості в освітньому процесі. Психологічні аспекти особистісно-професійного зростання фахівців в умовах інноваційних змін. Педагогіка партнерства в Новій українській школі
Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта
Цифровізація освітнього процесу. Дистанційна освіта. Педагогічні підходи в STEM-освіті
Здоров’язбережувальні технології. Безпечний та здоровий спосіб життя. Екологічна грамотність
![]() |
науково-практична Інтернет-конференція«Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення», яка відбулася 25-26 серпня 2022 року |
![]() |
29 червня 2022 року брала участь в онлайн-тренінгу "Можливості YouTube для освіти" |
![]() |
З 02. 11. - 26.11.2021 р. Участь у проєкті “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” |
![]() |
10-11 квітня 2021 р. Участь у всеукраїнській практичній онлайн конференції : Міжособистісна взаємодія. Обмін досвідом. |
06.04.2021 р. Підвищую свою цифрову грамотність
В умовах, що склалися в освіті через пандемію COVID-19, потрібно швидко перелаштовуватись та організовувати процес навчання учнів за новими вимогами. Тому викладачу для цього потрібно більше займатись самоосвітою, опановувати сучасні хмарні технології, підвищувати рівень своєї цифрової та інформаційно-комунікаційної грамотності. Розпочала знайомство з освітньою платформою "Дія. Цифрома грамотність".
-
Немає коментарів:
Дописати коментар