Самоосвіта

Результатом освіченості людини є її здатність продовжувати навчатися.
 Джон Дьюї


 25 березня 2024 року пройшла курс  "Безпека в закладі освіти. Навчання педагогів алгоритмам реагування на мінну небезпеку та повітряну тривогу"
З 27 березня по 2  квітня 2023 року пройшла поглиблений рівень курсу (15 год) в 

межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти” 

 


28 березня 2023 року пройшла навчання на платформі  Google for Educatio Chromebook для викладачів Google 


26 березня  2023 року успішно завершила   середній рівень (15 годин) курсу в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти” 


23 березня 2023 р. додатково пройшла вебінар   "Цифрові інструменти Google для освіти”               
 "Цифрові інструменти Google для освіти”

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року. 

З 06 березня 2023 року приєдналась до цього курсу (базовий рівень) успішно його пройшла і отримала сертифікат

                           
З 1 по 6 березня 2023 року проходила дистанційний курс із підвищення кваліфікації педагогічних працівників за темою "Методи та цифрові інструменти формувального оцінювання", розроблений Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області.


7 березня 2023 року пройшла успішно онлайн-курс «Дивись під ноги Дивись, куди ідеш!» розроблений у межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», які реалізує Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DariChurch Aid
13.02.2023 р Курс Медіаграмотність: як не піддаватись маніпуляціям?


Уміти відрізнити правду від брехні в нинішньому світі – навичка вкрай необхідна, адже ми  живемо в часи справжнісінької навали різноманітної інформації. Вона сиплеться на нас практично з усіх шпарин. А в час війни медіаграмотність необхідна – без жодних перебільшень – для захисту свого життя. 
Медіаграмотність: як не піддаватись маніпуляціям?
Протягом січня 2023 року проходила курси EU4 Skills Кращі навички для сучасної України


Сприяння підвищенню добробуту та соціального захисту родини
Послуги щодо забезпечення інформаційних мережОпанування цифрової компетентності для успішної роботи: створення цифрового контенту

Перша домедична допомога
28 та 29 січня 2023 року брала участь у Всеукраїнській науковій онлайн конференції  «Ефективні методи, прийоми та форми організації навчання під час воєнного стану» та отримала сертифікат Зацікавлюючі цифрові технології. Створення освітнього блогу в Google.
 Всеукраїнська науково-практична конференція  «Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту». 
29-30 серпня 2022 року - участь у Всеукраїнській науково-практичної конференції  «Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту». На конференції обговорювались найактуальніші питання щодо організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, використання електронних освітніх ресурсів, освітніх платформ. 


Участь у  ІІ Міжнародній науково-практичної Інтернет-конференції «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення», яка відбулася 25-26 серпня 2022 року
Організаторами конференції є: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Навчально-науковий інститут неперервної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Природничо-гуманітарний університет імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща), Всеукраїнський центр здоров’я населення «Спорт для всіх», Громадська організація «UkraineActive», Громадська організація «Рух Олександра Педана «Junior». Конференція мала такі напрямки:
Впровадження інноваційних освітніх проєктів з метою забезпечення якості освітнього процес 
Виховання особистості в освітньому процесі. Психологічні аспекти особистісно-професійного зростання фахівців в умовах інноваційних змін. Педагогіка партнерства в Новій українській школі  
Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта 
Цифровізація освітнього процесу. Дистанційна освіта. Педагогічні підходи в STEM-освіті 
Здоров’язбережувальні технології. Безпечний та здоровий спосіб життя. Екологічна грамотність


 науково-практична Інтернет-конференція«Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення», яка відбулася 25-26 серпня 2022 року16-17 серпня 2022 року -   участь у тренінгах конференції «Новий навчальний рік в умовах воєнного стану: шукаємо відповіді разом», тренінг   Цифрові інструменти для організації якісного освітнього процесу в умовах воєнного стану29 червня 2022 року брала участь в онлайн-тренінгу "Можливості YouTube для освіти"


Долучилась до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету. Захід проходив 08 лютого 2022 року05 - 06 червня 2021 року. 
Участь тренінгах конференції «Дистанційна освіта: можливості, структура, 
засоби та інструменти»

З  02. 11. - 26.11.2021 р. Участь у проєкті “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”


10-11 квітня 2021 р. Участь у всеукраїнській практичній онлайн конференції :

Міжособистісна взаємодія. Обмін досвідом. 
06.04.2021 р.   Підвищую свою цифрову грамотність

В  умовах, що склалися в освіті через пандемію COVID-19, потрібно швидко перелаштовуватись та організовувати процес навчання учнів за новими вимогами. Тому викладачу  для цього  потрібно більше займатись самоосвітою, опановувати сучасні хмарні технології, підвищувати рівень своєї цифрової та інформаційно-комунікаційної грамотності. Розпочала знайомство з освітньою платформою "Дія. Цифрома грамотність". 
-   
Немає коментарів:

Дописати коментар