середа, 17 січня 2024 р.

Участь у конкурсі "Традиції добрих справ"


Національний банк України разом із партнерами запрошує заклади дошкільної, шкільної, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти взяти участь у конкурсі відеоробіт "Традиції добрих справ", який триватиме з 28 листопада до 25 грудня 2023 року. Цей конкурс входить у перелік заходів, організованих Національним банком у межах міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок.

Конкурс відеоробіт "Традиції добрих справ" (далі – Конкурс) – це освітня ініціатива, під час якої дошкільнята, учні та студенти створюють відео, в якому розповідають про традиції благодійності в їх родинах, громадах чи області. Умови конкурсу: зняти коротке відео (до 5 хв), в якому розповісти про традиції добрих справ. 


Наш заклад освіти також долучився до конкурсу відеоробіт «Традиції добрих справ» Разом з учнями  було створено  відео, в якому розповіли про   традиції благодійності в нашому закладі освіти. 

 Традиції добрих справ         За участь у конкурсі  всі учасники нагороджені електронними сертифікатами.Немає коментарів:

Дописати коментар