Гурткова робота


   В училищі працює гурток технічної творчості «Креатив». Програма роботи гуртка "Креатив" є комплексною і включає традиційні і нові види технічної творчості та способи обробки матеріалів: робота з природним матеріалом, робота з бісером, робота з папером різних видів, паперопластика плетіння гачком, , декупаж, вишивка нитками та бісером. Метою гуртка  є формування ключових компетентностей особистості         засобами технічної творчості.


Продовжуємо виготовляти окопні свічкиПриємно чути, як шипить розігрітий віск. Скоро своїм теплом він буде зігрівати наших ГЕРОЇВ
З 15-19 грудня 2022 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено ІІ етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Гуртківці  визнані переможцями:

У  конкурсі «Новорічна композиція»:

1 місце в номінації «Стилізована Ялинка» – Ласкіна Андріяна, учасниця гуртка технічної творчості «Креатив» (керівник гуртка Трачук М.М.) за роботу «Джинсова красуня»;
У конкурсі «Український сувенір» визнана переможницею:


1 місце   Чемна Анастасія, учасниця гуртка технічної творчості «Креатив» (керівник Трачук М.М.) за роботу «Ужгородська тайстра».

Учасники конкурсів нагороджені грамотами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.


Підготовка до святого Миколая. Виготовлення чобітка з фетру для подарунків

Окопні свічки передали волонтерам


5 грудня 2022 року до дня Волонтера  гуртківці виготовили  окопні свічки під гаслом «Подаруй Захиснику тепло». Ці  свічки будуть передані нашим захисникам на передову.

      

З   10  по 14 жовтня 2022 року в училищі проходив І етап  Всеукраїнського  конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" На конкурс було представлено 22 творчі роботи у різних номінаціях . Переможцями І етапу  конкурсу  стали роботи  вихованців гуртка "Креатив" в таких номінаціях: 
  • побутові та жанрові фотографії - "Батьківський хата", автор Арбатова Анна
  • архітектура - "Надвечір'я", автор Романюк Анастасія
  • пейзаж - "Задзеркалля", автор Мойсюк Аделіна
  • макрофотографія - "Капулька", автор Садова Анастас
  • експериментальне фото - "Закрийте небо!" , автор Меліксетян Єсфірь
  • репортажне фото - "Сьогодення" ,  автор Меліксетян Єсфірь
Роботи переможців надіслані для участі в обласному етапі конкурсу в Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.


            Виготовляємо сувенір "ДОМОВИЧОК" із шпагатуДо   Міжнародного  21 вересні 2021 року

Дня миру гуртківці виготовляли  емблему миру - голуба

За біблійною легендою після всесвітнього потопу Ной випустив голуба, аби довідатися, чи спала вода на землі. Голуб повернувшись, приніс оливкову гілочку як свідчення благодатних умов для проживання . З того часу почали вважати зображення голуба з оливковою гілочкою символом миру, добра та благополуччя. 


Пошиття екоторбин для ГО "Рух підтримки закарпатських військових". Кошти від реалізації підуть на закупівлю - тактичних наборів  з окулярів, наколінників і рукавиць
_______________________________________________________________________

2 квітня 2022 р. для гуртків провела майстер-клас з виготовлення м'якої іграшки - пасхального зайчика. Кілька готових іграшок  було передано  для реалізації  ГО "Рух підтримки закарпатських військових". На виручені кошти волонтери закуповують необхідні  речі для наших військових.
________________________________________________________________________________

Протягом грудня 2021 року вихованці гуртка "Креатив" активно готувались до святкування Нового року. З цією метою виготовляли різноманітні новорічні композиції  для декорування святкового столу.

                             


2 грудня 2021 року  гуртківці спільно з фахівцями Ужгородського міського центру зайнятості спільно провели  захід для вихованців школи «Дорога життя».   Для учнів проводились майстер-клас з виготовлення новорічної прикраси з фоамірану. Дітки із задоволенням брали участь  в роботі

Участь у обласному конкурсі літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України:історія та сьогодення» у 2021 році. Зроблено фотоколаж під назвою "Завжди в серці"
29 квітня 2021 року     наш заклад освіти представив на виставку до Великого свята Великодня, яка проходить в м.Ужгороді на площі Народній у період з 29 квітня до 11 травня 2021 року, експозицію на тему «Традиції пасхальних свят від давнини до сучасності», яка відтворює пасхальні звичаї і традиції регіону. До виставки долучились і гуртківці, виготовивши писанки у різних техніках та великодні композиції.

 28.04.2021 р.       Експозиція до Великого свята Великодня

До Великодніх свят у 2021 році гуртківці взяли участь у виготовлені експозиції на тему «Традиції пасхальних свят від давнини до сучасності», яка відтворює пасхальні звичаї і традиції регіону.
Участь у таких заходах розвиває творчі здібності здобувачів освіти, надає можливість виявити свою індивідуальність, формує ціннісне ставлення до надбань українського народу.


                         


11.04 2021 року Майстер-клас для профорієнтаційної роботи в рамках Дня відкритих дверей

                                                  Квіти з джинсу

Також з цією метою створено відео "Розпис хною по тілу" (роботу виконував учень групи № 1 Тарас)

Розпис хною по тілу


23 березня 2021 року  взяла участь у  засідання педагогічної ради на тему “Формування професійної компетентності й особистості майбутнього фахівця в училищі”, яке відбулося  у режимі он-лайн на платформі ZOOM. Представила свій творчий звіт, як керівник гуртка, про роботу у міжатестаційний період.


                                                                                                                 Творчий звіт


  Курси підвищення кваліфікації керівників гуртків при ЗІППО 

з 11.01 по 29.01.2021 р.   


Курсова робота.   

 Майстер-клас з декорування баночки для освячення води

                     

                     

                     

                                                    
                        

                        

                        

                        

                        

                        

                         


   З 18 вересня по 20 жовтня 2020 року  на базі Закарпатського центру науково-технічної творчості  учнівської молоді  проходив  обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  робіт юних фото та відео аматорів  «Моя Україно!» (заочний). На конкурс було представлено 9 робіт у різних номінаціях. 

   За результатами засідання журі гуртківці були відзначені дипломами  1,П, ІІІ ступенів  департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації (наказ департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації № 148 від 22.10.20 року ), а саме:

              Скульбачевській Діані, учениці групи № 26 групи

-номінація «Архітектура»», диплом ІІІ  ступеня,  «П’ятий кут»;

-номінація «Мікрофотографія», диплом ІІІ ступеня, «На прогулянці»;

-номінація «Побутові та жанрові фото», диплом ІІІ ступеня, «М’ясторія»;

-номінація «Репортажне фото», диплом ІП ступеня, «Вітамінний бум».

 


                 

       Любачевській Анні, учениці групи № 6:

-номінація «Adobe Photoshop», диплом 1 ступеня, «Реалії 2020»;

-номінація «Експериментальне фото», диплом ІІ ступеня, «Бачу ціль – не бачу перешкод»;

-номінація «Флора та фауна», диплом ІІІ ступеня, «Ой файна я, файна».

 

           


 

ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ!8 травня 2020 року. Участь в акції "Журавлі пам’яті" до Дня пам’яті та примирення . Журавлі символізують душі загиблих у Другій світовій війні.

26.06.2019 р. Нагороджена грамотою 11.02 по 11.03. 2019 року   в навчальному закладі  проходив  перший етап виставки-конкурсу   науково технічної творчості  учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Для участі в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  було надіслано дві роботи : «Парк  Хатіко», учениці Зимомря Неоніли та    «Срібна вода Карпат», учениці Стремчук Катерина

Вітаю переможницю  виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»     у розділі  "Архітектура та будівництво "  Стремчук Катерину

З жовтня по листопад 2019 р. до Дня захисника України гуртківці брали участь у обласному конкурсі літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему: «Захисники України: історія та сьогодення!» у номінації «Фоторобота»26 листопада 2019 року в рамках «Декади зайнятості осіб з інвалідністю» гуртківці спільно з фахівцями Ужгородського міського центру зайнятості спільно провели інтерактивний ігровий захід для вихованців медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».   Для діток проводились майстер-класи з плетіння браслетиків з атласних стрічок  та виготовлення  солодких квітів. Дітки із задоволенням брали участь в майстер-класах. 

9 жовтня 2019 року учні гуртка брали участь у  профорієнтаційному  заході за організаційної підтримки Ужгородського міського центру зайнятості  під гаслом «Вибір професії – крок до успіху» у рамках «Форуму кар’єри» для учнів шкіл м. Ужгорода та Ужгородського району, під час якого  проводили майстер-класи з виготовлення штучних квітів з цукерок та гофропаперу. 
У вересні 2019 року гуртківці брали участь у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний)  4 учнівські роботи стали переможцями Конкурсу у номінаціях «Портрет», «Репортажне фото», «Архітектура», «Позажанрове фото» і були нагороджені дипломами ІІ та Ш ступеня департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації


             Підтоговка до У Фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко"

                             


06.03.2019 р. Вигоотовлення солодких квітів з гофропаперу для привітання вчителів з нагоди  8 Березня

              

             


23 листопада 2018 року приймала участь  участь у Кар’єрному форумі «Освіта, робота, перспектива», який відбувся у Будинку культури смт. Середнє, за організації Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. 

На заході 
проводила  присутнім майстер-клас по
 виготовлення штучних квітів з гофропаперу

.

З 28 вересня по 25 жовтня 2018 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», на який надійшло 240 робіт від учнів та вихованців закладів освіти області. 

Наш навчальний заклад подав на конкурс 17 учнівських робіт, 5 з яких стали переможцями Конкурсу у номінаціях: 
«Портрет», Приймак Вероніка отримала диплом Ш ступеня за роботу «Замріявся», керівник Трачук М.М.; 
«Пейзаж», Федоранич Марина отримала диплом Ш ступеня за роботу «У вирі Карпатських гір» , керівник Трачук М.М.; 
«Фото із застосуванням програми «ADOBE PHOTOSHOP», Приймак Вероніка отримала диплом Ш ступеня за роботу «Між небом і землею», керівник Трачук М.М.; 
«Макрофотографія», Марюхнич Катерина отримала диплом Ш ступеня за роботу «Сльози смереки», керівник Трачук М.М; 
«Флора і фауна», Куцин Ганна отримала диплом Ш ступеня за роботу «Ніжність» , керівник Трачук М.М. 

Переможці Конкурсу нагороджені дипломами Ш ступеня департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.17.05.2018 р .  - участь у профорієнтаційному вернісажі "Робітнича професія - крок до успіху"

На вернісажі були представлені вироби, виготовлені гуртківцями: вишиті рушники, серветки, вишиванки, а також екоторбинки.

                                     


20.04.2018 р. Майстер-клас  "Виготовлення квітів з текстилю"в рамках Дня відкритих дверей, що проходив в навчальному закладі
28.03.2018 р.  Участь у ІУ  фестивалі-конкурсі "Воскресни, писанко!"                   Березень-квітень 2018 р.     Підготока до ІУ Фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко"


7 квітня 2017 року. 
Участь у ІІІ  фестивалі-конкурсі "Воскресни, писанко!"
    

                                                         


Нагороджені Грамотою Департаменту освіти і науки  Закарпатської обласної держадміністрації за ІІ місце в номінації "Писанка"

На ІІІ 
фестивалі-конкурсі "Воскресни, писанко" гуртківці провели майстер-клас з виготовлення писанки в техніці "модульне орігамі"
Березень 2017 р. Піготовка до ІІІ  фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко"

                    
                    

                    
4 травня 2017 року
Виготовлення квітки мака, як символ Дня пам’яті  та примирення.Гуртківцями виготовлено понад двісті квітів маку


24.06.2017 року
В училища відбувся День відкритих дверей, під час якого в наш навчальний заклад завітали учні Ужгородських ЗОШ. Учні гуртка "Художня вишивка"показали гостям майстер-класи вишивки бісером та плетіння декоративних ваз з паперу. Також була представлена виставка робів гуртківців.

                                         
                                         

Грудень 2017 року
Підготовка до святкування Нового року. Гуртківці виготовили прикраси і оздобили  актову залу для проведеня концертної програми.
                

       


Грудень 2017 р. Підготовка до новорічної виставки

                      

22.04.2016 р. 
Прикрашаю Писанкове дерево для фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!"


                                   

                                                     06.04. 2016 р.
Майстер-клас по виготовленню листочка з ниток для оформлення Пасхального дерева на ІІ  фестиваль-конкурс  "Воскресни, писанко!"Грудень 2015рік.

Напередодні новорічних свят в училищі був проведений конкурс на кращу новорічну іграшку. На конкурс було представлено багато різноманітних іграшок, серед яких були  роботи членів гуртка "Художня вишивка".    Новорічні прикраси були виготовлені у різних техніках: вишивка стрічками, хрестиком, ланцюжком; пап’є-маше, бісероплетіння, паперопластика. 


                                                      

1 вересня 2015 року розпочав роботу гурток "Художня вишивка"Програма гуртка  спрямована на виховання в учнів почуття прекрасного, національної     самосвідомості, любові до рідного краю. Цьому  має  сприяти  ознайомлення  з  кращими         зразками  народної  вишивки, творчістю визначних народних майстрів, відвідання тематичних       виставок.
 В  Україні  вишивка  з  давніх  часів  була  одним  із  найпоширеніших доступних видів   народної творчості. Це мистецтво краси, фантазії, естетичної насолоди;  мистецтво  мудрого   декоративного  відтворення  світу,  природи, почуттів  людини,  її  історичного  минулого.   Протягом  віків  це  мистецтво передавалось  із  покоління  в  покоління.  Не  тільки   передавалось,  а  й удосконалювалось.  Тому  до  нашого  часу  дійшли  цікаві  композиції,   орнаменти  та  кольорова  гама  ниток.  В  Україні  існує  значна  кількість етнографічних   центрів  вишивальних  промислів  —  київські,  чернігівські, полтавські, подільські, гуцульські,   буковинські та ін. Кожна з вишивок цих центрів  вирізняється  з-поміж інших  притаманними     лише  їй  особливостями. Усе це дає різноманітний і цікавий матеріал для занять у гуртку.

На перших заняттях учні ознайомились з планом роботи та метою  гуртка на навчальний   рік, видами  народного   декоративного мистецтва, з історією  розвитку й етнографічними  особливостями  народної   вишивки різних регіонів України. Демонструвались  зразки     тародавніх вишивок, ілюстрації із     книг та різні  зразки вишитих робіт.

Перше знайомство 
                                         


Опановуємо вишивку бісером

                      

Вишиваємо новорічні прикраси
Немає коментарів:

Дописати коментар