середа, 6 березня 2019 р.

Інтернет-олімпіада

05.03.2019 р. ВІТАЮ ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОЇ ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ    КУЦИН АННУ, ученицю групи № 16 з професії швачка-кравець


З метою підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення  предмета "Охорона праці" 5 березня поточного року на базі нашого училища проведено обласну Інтернет-олімпіаду. Захід проведено з використанням веб-ресурсу http://master-test.net/uk та платформи https://pruffme.com/, що дало можливість передавати, отримувати та узагальнювати інформацію результатів олімпіадних завдань у режимі он-лайн і об'єктивно оцінити знання учнів. Учасниками олімпіади стали представники з шістнадцяти професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області.


Відкриття олімпіади розпочалося урочисто із вітального слова Слюсарєвої О.В., директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області - голови журі, Горячової Л.Б, методиста навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області - члена журі та Гондорчин Л.П, директора УВКУ КНТЕУ.

Після проведення інструктажу було проведене жеребкування та учасники зайняли свої місця за персональними комп’ютерами. На вирішення завдань кожному учневі відводилося дві астрономічні години. Максимальна кількість балів, яку міг набрати учасник, становила 86. Усі учасники виконали завдання, продемонструвавши високий та достатній рівень знань з предмета.

За підсумками олімпіади переможцями стали:
І місце – Куцин Ганна, учениця Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ (74 бали);
ІІ місце – Анталовці Маріанна, учениця Виноградівського ВПУ № 34 (74 бали);
ІІІ місце – Косенко Михайло, учень Тячівського професійного ліцею (73 бали).


Немає коментарів:

Дописати коментар