четвер, 23 вересня 2021 р.

 16.09.2021 р. 

УЧАСТЬ У CЕМІНАРІ ІНЖЕНЕРІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ОБЛАСТІ

16 вересня в режимі онлайн відбувся семінар інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на тему: «Удосконалення роботи з охорони праці у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області».
У роботі семінару взяли участь 15 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, представники Управляння Держпраці у Закарпатській області і Ужгородських територіальних курсів ЦЗ та БЖД навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області.

Про нормативно-правову базу діяльності служби охорони праці у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області інформувала Маргітич Т.Ю., головний Державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС на транспорті та зв’язку управляння Держпраці у Закарпатській області. Також звернула увагу на необхідності оформлення актів, наказів, звітності у відповідності до діючого законодавства.

Завідувач Ужгородських територіальних курсів ЦЗ та БЖД навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області Шако В. І. розповів про організацію пожежної безпеки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

З переліком необхідних документів та матеріалів для організації роботи з охорони праці у закладах професійної (професійно-технічної) освіти ознайомив Маслюк І. Ф. методист НМЦ ПТО у Закарпатській області.

Досвідом підготовки закладу освіти до нового навчального року з врахуванням вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності поділився Королович І. І., інженер з охорони праці Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево.

Наприкінці заходу відбулося обговорення поточних питань та підведення підсумків семінару.


Немає коментарів:

Дописати коментар