пʼятниця, 19 листопада 2021 р.

 З  02. 11. - 26.11.2021 р. Участь у проєкті “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”

Заняття 5. Створення інформаційно-презентаційних матеріалів для змішаного навчання.

Для онлайнової роботи зручно користуватися хмарним сервісом створення презентацій Google. За посиланням https://docs.google.com/presentation/u/0/ зі свого облікового запису G Suite for Education можна створювати презентації. Тут доступні типові інструменти створення нових слайдів, застосування різних тем оформлення та макетів структури слайдів. Зручно, що безпосередньо у цьому ж вікні можна шукати ілюстрації в Google, користуватися голосовим введенням нотаток доповідача, додавати графічні елементи та гіперпосилання. 

Пожежі

Вчились створювати відео матеріал за допомогою застосунку Loom

Домашнім завданням було підготувати  відеопрезентаційний матеріал або інтерактивну презентацію до свого  предмету


Заняття 6. Оцінювання під час змішаного навчання. Формувальне оцінювання.

Формувальне оцінювання – це процес пошуку та розуміння, тлумачення даних, для того щоб вирішити важливі питання: Як далеко просунувся кожен із учнів у своєму навчанні? У якому напрямку необхідно рухатися далі? Як це краще зробити? 


Формувальне оцінювання передбачає двосторонній процес, у якому учень виступає рівноправним учасником навчання і оцінювання. Індивідуальна орієнтованість такого створює умови для формування  досягнень, перетворення процесу контролю у навчання. Таке оцінювання дає можливість учням усвідомлювати й відслідковувати особистий прогрес і планувати подальші кроки з допомогою вчителя.  

Домашнім завданням було розробити  цифровий інструмент для формувального оцінювання (тестування для формувального оцінювання) для  свого предмету, який  викладаю.


Немає коментарів:

Дописати коментар