пʼятниця, 12 листопада 2021 р.

Проєкт “EU4Skills

З  02. 11. - 26.11.2021 р. Участь у проєкті “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”

Проєкт “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” - це спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні.

Метою циклу онлайнових занять є підвищення рівня цифрової компетентності працівників П(ПТ)ТО. Для глибшого засвоєння теми змішаного навчання учасникам та учасницям занять рекомендовано опрацювати посібник й пройти онлайнові курси, створені командою проєкту.

На онлайнових заняттях слухач(к)ам пропонуються практичні вправи, де через форму (використання онлайнових застосунків) , навчачаємось підходам до змішаного та онлайнового навчання. 

Домашні завдання між заняттями спрямовані на продовження навчання за темою заняття. Крім того, домашні заняття можуть бути адаптовані для продовження навчання на базі закладів освіти разом з колегами та часткову організацію чи покращення ефективності змішаного/онлайнового навчання, викликаного посиленням карантину.

Курс складається  з восьми 1,5-годинних (2 академічні години) інтерактивних онлайн-занять  за допомогою Zoom і з використанням інших онлайнових застосунків

До участі у курсі запрошувалися всі викладачі та майстри в/н .   Оцінивши свої свою цифрову компетентність, при заповненні реєстраційної анкети потрібно  було  обрати один із трьох рівнів складності занять: «Початківець», «Користувач середнього рівня» чи «Просунутий користувач». Для себе обрала «Користувач середнього рівня»
Заняття 1. Підготовка викладачів до здійснення змішаного навчання.  Вчились працювати в сесійних залах Zoom, на вітруальній інтерактивній дошці Jamboard, https://jamboard.google.com/ , вивчали моделі змішаного навчання
Заняття 2. Навчальний дизайн та педагогіка змішаного навчання.

Вивчали завтоосунок Mentimetr, призначений для створення інтерактивних презентацій та опитування, працювали з Google документами та вчились створювати Google сайт.

Домашнім завданням було створити Google сайт. Безпека персональних данихЗміст:


Мета й завдання онлайнових занять

Загальні положення та поділ по рівнях

Заняття 1. Підготовка викладачів до здійснення змішаного навчання.  Поняття змішаного навчання та огляд сервісів для синхронного й асинхронного викладання.

Заняття 2. Навчальний дизайн та педагогіка змішаного навчання.

Заняття 3. Онлайн-інструменти для синхронного інтерактивного  навчання.

Заняття 4. Онлайн-інструменти для асинхронного інтерактивного  навчання.

Заняття 5. Створення інформаційно-презентаційних навчальних матеріалів для змішаного навчання. Академічна доброчесність та авторське право.

Заняття 6. Оцінювання під час змішаного навчання. Формувальне оцінювання. Забезпечення академічної доброчесності здобувачів освіти.

Заняття 7. Цифрові інструменти для формувального оцінювання. Забезпечення зворотного зв'язку.

Заняття 8. Створення концепції власного курсу для викладання в змішаному форматі.


Немає коментарів:

Дописати коментар